روش ساخت بازی در مافیا آنلاین

برای ساخت بازی مافیا ابتدا باید در سایت عضو شوید که شما می توانید با رفتن به بخش روش ثبت نام در مافیا آنلاین توضیحات بیشتر درباره نحوه ثبت نلم را دریافت کنید.

پس از ثبت نام در سایت، باید وارد حساب کاربری خود شوید که برای این کار نام کاربری یا ایمیل خود را در فیلد اول و پسورد خود را در فیلد دوم وارد می کنید و بعد بر روی گزینه ورود کلیک کنید.

وارد حساب کاربری خود شوید.

پس از وارد شدن به پنل کاربری به قسمت پروفایل رفته و اطلاعات خود را تکمیل کنید و سپس گزینه ثبت را بزنید.

چند نکته مهم: قسمت کد کاربری برای دوست یابی هست پس حتما آن را وارد کنید تا در زمان دادن نام کاربری به دوستانتان به مشکل نخورید و در قسمت ارسال فایل عکس پروفایل دلخواه خود را بارگذاری کنید.

پروفایل

بعد از تکمیل قسمت پروفایل، نام کاربری خود را از طریق یکی از راه های ارتباطی مان ( ارسال پیام به شماره 09130524464 در تلگرام و واتساپ یا به دایرکت اینستاگرام mafiakp.ir ) برای ما ارسال نمایید تا امکانات دوست یابی و ساخت بازی برای شما فعال شود.

بعد از فعال شدن این امکانات پنل کاربری شما ارتقا پیدا کرده و می توانید از امکانات آن استفاده کنید برای استفاده از این امکانات به قسمت بازی ها رفته و مشاهده می کنید که قسمت جدید به آن اضافه شده است.

ساخت بازی

برای ساخت بازی ابتدا نوع بازی را انتخاب نموده و سپس بر روی گزینه ساخت بازی کلیک کنید؛ توجه داشته باشید که باید تعداد دوستان شما به اندازه تعداد بازیکن بازی انتخابی باشند تا شما بتوانید این بازی را ایجاد کنید.

قسمت بازی های سامانه مافیا آنلاین

در این قسمت باید دوستان مورد نظر خود را انتخاب کنید نکته مهم در اینجا این است که باید حتما به تعداد نفرات بازی مورد نظر دوستان خود را انتخاب کنید ، پس از انتخاب دوستان خود بر روی گزینه ثبت کلیک نمایید.

انتخاب دوستان

بسیار خب، تبریک می گویم شما اولین بازی خود را در مافیا آنلاین ساختید در این لحظه به شما که راوی بازی هستید نقش های بازیکنان نشان داده می شود و شما می توانید با کلیک کردن بر روی گزینه میدان شهر وارد سامانه بازی (بیگ بلو باتن) شوید و بازی را شروع کنید.

پنل راوی

دوستان

حالا برای این که بتوانید دوستان خود را به اکانت خود اضافه کنید باید به آنها نام کاربری و کد کاربری خود را بدهید و به آنها بگوید که وارد حساب کاربری خودشان شوند و در صفحه بازی قسمت فرم درخواست را با اطلاعاتی که شما به آنها داده اید پر کنند و روی گزینه ثبت کلیک کنند.

فرم درخواستاکنون نوبت شماست که در صفحه بازی های خود در قسمت مسابقه بر روی گزینه دوستان کلیک نمایید.

دوستان

در اینجا شما باید از لیست درخواست ها (لیست پایین) افراد را انتخاب کرده و به لیست دوستان خود (لیست بالایی) اضافه کنید. برای این کار نام کاربری دوست خود را در قسمت فرم پذیرش درخواست ها قرار داده و روی ثبت کلیک کنید.

پنل کاربری قسمت دوستان

تبریک می گویم؛ شما دوستان خود را به حساب کاربری خود اضافه کردید و در این لحظه می توانید بازی مافیا را با دوستان خود به صورت آنلاین انجام دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 12 =